5.03.2019 – Konsultacje środowiskowe z sektorem motoryzacyjnym – Poznań

Zapraszamy na kolejne konsultacje środowiskowe organizowane w ramach projektu „Rada sektorowa ds. kompetencji w motoryzacji”.

Podczas bezpośredniego spotkania z przedsiębiorcami sektora motoryzacyjnego z branży produkcyjnej, usługowej i handlowej, chcemy poznać potrzeby kompetencyjne firm, oraz w porozumieniu z instytucjami edukacyjnymi i otoczenia biznesu budować nowe modele współpracy, mające na celu lepsze dopasowania systemu kształcenia do potrzeb i wymagań przedsiębiorców.

Zapraszamy wszystkich interesariuszy projektu: przedsiębiorców sektora motoryzacyjnego, szkoły i placówki systemu oświaty oraz ich organy prowadzące, instytucje rynku pracy, instytucje szkoleniowe i doradcze, do dialogu i wyrażenia, niezmiernie dla nas ważnego, Państwa głosu w dyskusji na temat koniecznych zmian, usprawnienia współpracy pomiędzy sektorem edukacji i przedsiębiorcami z sektora motoryzacyjnego prowadzące do zmian i lepszego  dopasowania oferty edukacyjnej do potrzeb rynku pracy.

Zapraszamy, Poznań  – 5 marca 2019 roku od godziny 9.00, w Centrum szkoleniowo-konferencyjnym  KOCHTEX (biurowiec Delta), Poznań ul. Towarowa 35.