Seminarium metodologiczne

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na seminarium dedykowane funkcjonalnościom i możliwościom Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji dla rozwoju kompetencji, wiedzy, umiejętności i kwalifikacji w sektorze motoryzacyjnym, które odbędzie się dnia 29 października 2019r. w Krakowskim Parku Technologicznym (ul. Podole 60, 30-394 Kraków).

Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. oraz partnerzy zapraszają przedstawicieli biznesu, edukacji oraz instytucji wspierających rozwój sektora z regionu Małopolski oraz Śląska celem współpracy na rzecz nowych kwalifikacji potrzebnych w sektorze motoryzacyjnym.

Spotkanie organizowane jest przy wsparciu Krakowskiego Parku Technologicznego w ramach projektu „Rada ds. kompetencji w sektorze motoryzacyjnym z uwzględnieniem elektromobilności”.

W czasie seminarium będziecie Państwo mogli poznać nowe trendy w sektorze, dostępne już kierunki kształcenia, a także nowe potrzeby – zgłaszane ze środowiska biznesu. 

Zapraszamy do udziału w warsztatach z zakresu opisywania nowych kwalifikacji dla sektora motoryzacyjnego z uwzględnieniem elektromobilności.

Proponujemy również dyskusję i networking

Zgłoszenia uczestnictwa przyjmujemy do dnia 25 października br. na adres e-mail: mcader@ksse.com.pl; +48 506 384 675