17.12.2019 Seminarium metodologiczne – Częstochowa

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na seminarium dedykowane funkcjonalnościom i możliwościom Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji dla rozwoju kompetencji, wiedzy, umiejętności i kwalifikacji w sektorze motoryzacyjnym,

które odbędzie się dnia 17 grudnia 2019r. w Częstochowskim Parku Przemysłowo- Technologicznym (ul. Wały Dwernickiego 117/121 , 42-202 Częstochowa).

Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A., Polska Izba Motoryzacji oraz Związek Pracodawców Motoryzacji i Artykułów Przemysłowych zapraszają  przedstawicieli biznesu, edukacji oraz instytucji wspierających rozwój sektora z regionu Śląska celem współpracy na rzecz nowych kwalifikacji potrzebnych w sektorze motoryzacyjnym.

Spotkanie organizujemy przy wsparciu Urzędu Miasta Częstochowy oraz Agencji Rozwoju Regionalnego w Częstochowie w ramach projektu „Rada ds. kompetencji w sektorze motoryzacyjnym z uwzględnieniem elektromobilności)”.

W czasie seminarium będziecie Państwo mogli poznać nowe trendy w sektorze, dostępne już kierunki kształcenia, a także nowe – zgłaszane ze środowiska biznesu.

Zapraszamy również do udziału w warsztatach z zakresu opisywania nowych kwalifikacji dla sektora motoryzacyjnego z uwzględnieniem elektromobilności.

Proponujemy również dyskusję i networking.

Zgłoszenia przyjmujemy do 13 grudnia br.

Magdalena Cader

T: +48 506 384 675

M: mcader@ksse.com.pl